| AlexandruGheorghe a întrebat:

Am un Iphone 3gs si am o nelamurire, cand ascult muzica la el, nu se aude decat un difuzor jos, iar el are 2?

Răspuns Câştigător
| SintSmekerulTpu a răspuns:

Sallut! asta am intrebat si eu la inceput laughing am un iphone 4s. hai sa te lamuresc pai la iphone sunt un difuzor si un microfon deci ala care nu se aude e microfon funda?

2 răspunsuri:
| ITMania a răspuns:

3GS`ul e mono, difozorul in stanga jos, cel din dreapta e de forma, pentru a pastra aspectul. happy

| SofiaAndreea a răspuns:

Incearca sa-i cureti difuzoarele, iar daca nu merge du-l la un specialist! FUNDA?