| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce are laptopu meu de se aude cateodata cand ascult muzica sau altceva se aude ca si cum as avea un magnet langa difuzorstraight face
este de la windows :il am de vreo 7 luni

1 răspuns:
| Adrian_5136 a răspuns:

Probabil ca ai un virus ce se distreaza cu driverul tau de sunet sau chiar driverul tau de sunet face figuri
parerea mea daca tot ai win de 7 luni reinstaleazal si apoi vezi daca dupa ce instalezi driverele mai face asa ceea ce 95% ar trebui sa nu mai ai nici o problema iar o buna perioada de vreme