| Cumvreu a întrebat:

Salut am un ipone 6 plus și mi-a venit iOS 11 ce zice ți sa al instalez sau nu mie ca dacă o fac pote sa meargă greu sa sa mi se ducă repede bateria

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai grija sa fie conectat incarcatorul si bateria incarcata 100%, altfel risti sa ramai fara telefon!

| vioreld a răspuns:

Salut,
Am iphone 7 si am facut update la iOS 11. Sunt foarte multumit, dar are un mic bug: porneste wifi-ul de capul lui. In rest, numai de bine, este un update major facut de Apple cu acest sistem. Acestia au raspuns ca vor rezolva problema cu wifi printr-un nou update care se va lansa curand.
Recomand update la 11.

| Cumvreu explică (pentru vioreld):

Și bateria nu tise pare ca se duce mai repede