| AnneM123 a întrebat:

Mi se duce repede bateria la telefon, exista vreo aplicatie prin care sa se duca mai greu?

3 răspunsuri:
| wpetterssone a răspuns:

Eu am un telefon a cărui baterie ține (dacă nu îl folosesc) 6 zile.
Eu folosesc telefonul pentru a apela 2-3 apeluri pe zi (obligatoriu) și pentru a accesa o aplicație. Astfel, bateria telefonului ține 65 de ore.

| StevenMetalhead a răspuns:

Chiar de-ar exista ele nu prea ajută. Cel mai optimal este să te duci la vreun magazin și să-ți procuri o nouă baterie pentru telefonul tău. Se descarcă repede deoarece tu îl utilizezi când stă la încărcat sau doar îl încarci noaptea în timp ce dormi.

| Mariu0699 a răspuns:

Cu aplicatiile nu rezolvi nimic laughing pe bune, chiar iti poti strica bateria mult mai tare si nu cred ca ti-ar conveni. E mai bine sa te duci sa iti schimbi bateria si scapi de problema asta.