| SugGusS a întrebat:

Am un LG gt 400, fratili meu..cum fac sa schimb softu, am fost intr-o tabara si acolo i-am spart displayul.l-am dat la reparatii, mi-a pus display nou, dar jegosu a schimbat si softu, si softu asta nu e compatibil..caut sa pun un alt soft si ma intreb cum si de ce am nevoie, v-as ruga sa ma ajutati cat mai repede posibil

1 răspuns:
| Tudy000 a răspuns:

Daca faci update oficial cu acest program LGMobile Support Tool, ar trebui sa revina la ultimul soft original.