| silviu86 a întrebat:

Am un LG P350, pe el am instalat android 2.2.2, cum pot pune un android mai nou?

6 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Nu, si daca il iei tu de pe net si il pui singur risti ori sa il strici de tot, ori sa iti mearga foarte greu. Eu am facut asta la un LG GT540 si abia se misca, ram putin si sistem android mare...

| AlinNxD a răspuns:

Nu poti, telefonul nu suporta

| dragoshudita a răspuns:

Nu poti, doar iphonul suporta instalarea unui android

| GrigoRee94 a răspuns (pentru dragoshudita):

Esti total afon cu intrebarea asta! happy

| antimulte a răspuns (pentru dragoshudita):

Esti pe langa... androidul nu are treaba cu produse Apple.

| BogdySpike2003 a răspuns:

Paii..Nu poti pentru ca:
1.telefonul este model vechi si nu i se pot efectua imbunatatiri de android
2.nu prea merge la orice telefoane sa pui android nou. CONCLUZIA:NU-TI MERGE! (sincer) funda? Daca vrei.