| Cirus a întrebat:

Am un Nokia 5230. si am la el defect display.ul ( unul nou costa minim 50 lei.) mai am si carcasa fata/spate, care prezinta urme de uzura normala. si voiam sa investesc in el sa imi cupar si display, si carcasa si husa de silicon, baterie. si poate de ce nu un touchscreen + folie. insa cred ca toata chestia asta m.ar ajunge undeva pe la 1 mil jumate. intrebarea/ sau intrebarile mele sunt. ce credeti ca e mai bine sa fac. Sa invsestesc atatia bani, sa-mi refac telefonul, sa mai pun o suna substantiala gen 30-40 ron, sa-mi iau altul ( sh), sau sa imi iau un Nokia 5800 music express. imi place modelul asta de telefon, si altul nu stiu ce mi.as putea lua. credeti ca pot gasi telefon mai bun ca 5230 sau 5800 XM, pana in 250 lei?!

Răspuns Câştigător
| nyteshade1797 a răspuns:

Eu am reusit sa gasesc... super ieftin... Samsung Galaxy Gio. Am dat 220 lei pe el si sunt foarte multumit. Tu poti cauta Gio, Y, Pocket sau Mini (1). De la LG ar mai putea fi LG Optimus One (P500).

1 răspuns:
| Cirus explică:

Mi.as dori ceva android, touchscreen wi.fi, gps. sa contina, si sa fie cel mult 250-270 lei.