| stelahoney2000 a întrebat:

Cum credeti care telefon este mai bun:Samsung GT-5230 sau Nokia 5800 Xpress Music? Dau fundiță! mersi!

Răspuns Câştigător
| costyflamebossulbossilor34 a răspuns:

Ti-as recomanda un Nokia 5800 XpressMusic deoarece eu am unul si mie mi se pare foarte bun adica rezista la socuri si la ap daca il sacpi intr-o balta nu se intampla nimic (am facut eu testul sub robinetwinking )Si are si cateva jocuri aplicatii.Merge card destul de mare.Nu trebuie sa-l opresti daca vrei sa scoti cartela sau cardul.TI-L RECOMAND CU CALDURA ARE SI UN PRET REZONABIL.

1 răspuns:
| Raul1994 a răspuns:

Telefoanele din seria Xpress Music sunt foarte bune daca nu cauti ceva scump, raport calitate pret e destul de bun insa despre acest Samsung nu stiu mai nimic, am avut si eu un telefon xpress music si am fost foarte multumit de el.