| Ninjerica a întrebat:

Salut,am un Nokia c1-01 si dimineata cand am plecat la scoala mergea bine dar cand m-am intors nu stiu cum de nu mai merge in sensul ca atunci cand ma suna cineva sau cand sun pe cineva mi se stinge telefonul.Acum am auzit ca trebuie sa il resoftez asa ca am downloadat nokica pc suite.Am cablu de date merge programul e bine.Am mai downloadat si cateva versiuni de JAF si le-am trimis pe telefon si nu ma lasa sa le deschid deoarece nu le suporta.Am auzit si de un program Pheonix. Daca stiti cum pot afla versiunea de JAF care sa fie suportata de telefon si cum sa le deschid si sa instalez etc.Va rog ajutati-ma! Multumesc!

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Pff.astea e marea problema a telefoanelor Nokia. Du--te in setarile telefonului, uita-te ce versiune de soft are, si i-al pe acela

| Ninjerica explică:

imi poti spune unde imi arata versiunea de soft mai explicit in setari?