| StReEtDaNcEaNa a întrebat:

Salut
Am un Nokia Lumia 625.Cum as putea descarc un joc de pe internet si sa-l pun in telefon cu ajutorul USB-ului? Am incercat dar nu ma lasa nici sa pun jocul in telefon.Nu se poate sau nu fac eu ceva bine? Jocurile pot fi descarcate doar direct din telefon?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebuie sa descarci cu ajutorul unui program numit zedge, ti le instaleaza singur si nu platesti nimic.

| StReEtDaNcEaNa explică (pentru mgtow):

Foarte tare site-ul, dar cum pun in telefon ce descarc de acolo? Sau nu se poate? Doar direct din telefon?

| mgtow a răspuns (pentru StReEtDaNcEaNa):

Descarci programul si din el alegi ce vrei tu apoi scoate singur.