| PintiliMihaita a întrebat:

Am un NOKIA LUMIA 900 si am o mica nelamurire in legatura cu el.Am memorie totala de 13, 89GB dar problema e ca am "Avaible Storge: 59, 65MB" si nu am decat 1GB ocupat cu muzica/imagini/video! aplicatii nu am asa multe, oricum nu in proportii asa mari sa ocupe nici macar 2GB. Cand intru pe ZUNE imi apare ca 13.08 GB sunt ocupati de "Reserve space and other content" si nu va ganditi ca sunt nealocati.sunt ocupati de ceva dar nu imi pot da seama de ce.Ma poate ajuta cineva va rog?

Răspuns Câştigător
| Mario1999 a răspuns:

Ai putea conecta telefonul la PC prin cablul USB, apoi sa iei fisierele care te inereseaza si sa le copiezi din telefon in PC. Stergi tot ce ai pe telefon, adica dai "delete all" si apoi iti pui inapoi ce ai luat cu copy in PC. Ai putea incerca asa. Bafta!

| PintiliMihaita explică (pentru Mario1999):

Nu ai cum sa stergi de pe mobil decat prin zune sau sa resetezi telefonul dar se duce si contul xbox ca nu il mai stiu, nu cred ca se merita sa resetez telefonul pentru asta...trebuie sa fie altceva...

1 răspuns: