| andrew02 a întrebat:

Am un telefon Lenovo A5000. Nu pot salva filmulete sau aplicatii pe card deoarece spune ca trebuie sa eliberez spatiu. Am intrat in Setari >- Stocare si zice ca am 3, 89GB spatiu ocupat de "descarcari". Am apasat sa vad ce ocupa asa de mult si cand colo era gol. Am dat restart la telefon si tot asa: spune ca am 3, 89GB ocupati de descarcari si nu am nici macar 1KB.
De ce?
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| AlexAndrei99 a răspuns:

Incearca sa bagi cardul SD intr-un adaptor si sa il conectezi la un laptop. Acolo poti sa ii dai formatere la card si dupa este ca nou.
Sper ca te-am ajutat.
Bafta! Sper sa iti mearga.