| madutzzu2121 a întrebat:

Salut.Am un Nokia n900 si dupa ce fac pozele nu le mai gasesc.Ele sunt dar doar daca folosesc USB-ul.In rest nu le gasesc.Trebuie sa le salvez manual. ceea ce e plictisitor.Un ajutor?

1 răspuns:
| Metin2QuestAsk a răspuns:

Salut! Aceste telefoane sunt extra complicate am un sfat, gaseste alte probleme strange cateva alocatii du-te la un reparator(specializat in telefoane) si spune-i sa rezolve problemele pe care le-ai regasit sau fa reclamatie la magazin-ul de unde ai cumparat telu sau daca e de la un prieten cere banii inapoi sau macar 50% din suma! happy