| SnykeAlex a întrebat:

am un Orange nivo si a inceput sa faca figuri..chiar si cand incerc sa actualizez o aplicatie imi spune ca nu este spatiu in telefon..eu am toate aplicatiile instalate in card(putine)..am incercat sa-l formatez dar la fel face...in cazul asta ce as putea sa fac sa nu mai apara? dau funda! multumesc big grin

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti sigur ca le ai in card? Le ai in memoria interna a telefonului.Din cauza asta nu poti actualiza aplicatia.Memoria este plina.A telefonului.

| TheBlues a răspuns:

Se poate şi din cauza telefonului. Orange nu este ca alte firme de telefoane. Sau nu le ai pe card. Memoria telefonului (internă) este plină. Dacă nu restartează telefonul de 2 ori înainte de a actualiza aplicaþia.