| nelutu1 a întrebat:

Salut am un pocket pc HP iPAQ H1900 si nu stiu ce ar putea avea la baterie pentru ca nu mai incarca bateria si nu vrea sa porneasca cu bateria lui dar am incercat cu bateria de la Blackberry 9360 si porneste. Nu stiu ce sa fac sa functioneze si bateria lui. Va rog sa imi dati o idee sa-i pot incarca bateria.

1 răspuns:
| xBest a răspuns:

Eu zic k ar trebui sai schimbi bateria k daca merge cu cealalta atunci problema vine de la baterie.