| Alex12365 a întrebat:

Salut, am un s7 edge de cam un an si ceva, este foarte zgâriat, are o dunga subțire roz, care apare si dispare, si nu am nici sertarul de cartela, meritã? sa il dau pe un Huawei p9 lite 2017 nou nout cu garanția si inca 400 lei diff si dupa sa dau p9 pe un s7 simplu putin fisurat
Dar merita sa imi iau un pcde 300 lei? Componente : procesor: E8400, placa video gt 9600, memorie ram 8gb, harddisk:1TB,windows 8.1
Ce imi recomandati?

3 răspunsuri:
| IIIshaneIII a răspuns:

Daca dai pe acel Huawei, pastreaza-l e foarte bun, nu te complica cu alte jafuri, mai bine un Huawei p9lite 2017 decat nu stiu ce Samsung S draci facut varza

| Alex12365 explică (pentru IIIshaneIII):

Si se merită sa dau 300 leinpe pc u ala?

| IIIshaneIII a răspuns (pentru Alex12365):

Da