| RzV1999 a întrebat:

Salut.
Am un Samsung A40 si nu imi mai apare iconita de mesaj cand primesc ceva pe Messenger. Care este problema?
Nu imi place deloc acel sunet cand primesc mesaj, asa ca l-am inchis dar, tot imi aparea iconita. De vreo doua zile nu mai apare deloc. Am reactivat sunetul acela, si-a revenit iconita dar daca il inchid, dispare. Plus faptul ca am absolut toate setarile pentru notificari la Messenger pe on.
Este foarte enervant faptul ca trebuie sa deschid telefonul pentru a vedea daca am mesaj. Plus ca nu are nicio logica...
Please helplaughing

1 răspuns:
| claudyo99 a răspuns:

Pai nu mai primesti mesajul daca dezactivezi sunetul asa e si la watsap si e normal sa apara iconita la mess n ai mai avut messenger pana acum?