| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Advance si mereu cand primesc un mesaj il citesc, dar nu imi dispare iconita din bara de notificari cu mesajul decat dupa 1 minut cam asa...si in timpul asta eu nu pot raspunde la mesaj. Ce este de facut?

1 răspuns:
| AL3XuTzUyO a răspuns:

Pai am avut si eu o problema de genu cu mesajele. Imi amesteca mesajele intre ele dar un amic mi-a spus sa il formatez si asa am si facut. Acum merge foarte bine. Deci un sfat ar fi sa il formatezi. Ai grija de ce ai in el (card, cartela, etc. sa le scoti inainte de formatare)