| Daniel_Matei_1983 a întrebat:

Salut.Am un Samsung ace gt-s5839i,datele tehnice spun ca nu e compatibil cu Adobe flash player, dar am vazut pe youtube ca se poate instala si functiona pe acest model pr. respectiv.intrebarea e insa daca a testat cineva aplicatia fara sa apara probleme gen arderea placii de baza sau alte chestii ireversibile.ms

1 răspuns:
| bushyalex a răspuns:

Am incercat eu pe Samsung galaxy fit.dar nu mi-a mers..de ars nu cred ca o sa reusesti..eu am schimbate 50 de romuri pana acum si 3 rootari happy