| bobytza1234 a întrebat:

Am un Samsung galaxy i9003 si e o chestie foarte ciudata ma suna cineva si ii raspund dar nu il aud si nici el pe mine apoi ii dau pe difuzor si il aud si el pe mine ma aude! Ce se intampla ce pot face si ce trebuie sa schimb la el? DAU FUNDA CINE MA AJUTA!

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ai ceva garantie la el? Daca da, du-l la garantie si explica problema. Poti sa incerci un soft update sau un hard reset sa vezi daca te ajuta. Probabil sa fie din setari ceva, poti sa-l dai si la setarile din fabrica sa vezi daca merge.

| anastasiatya a răspuns:

Am mai găsit o întrebare la fel, și mi s.a întâmplat și mie, du-te la garanție ca s-a ars placa de sunet, parcă așa se numea, oricum, trebuie sa ții minte sa nu instalezi niciodată jocuri cu bateria sub 20%, 15 %, sunt alte aplicații care au nevoie de telefon încărcat la maxim, înșine Îți vor spune aia de la altex