| Cătălina1115 a întrebat:

Buna!
Am Samsung Galaxy j5 2015!
Nu stiu ce se intampla, dar cand vreau sa vorbesc la telefon nu se aude, deloc, daca dau pe difuzor sau casti se aude!
Daca ma uit la clipuri la fel
Ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Vezi cumva sa nu fi intrat mizerie in mufa de casti si sa iti fi ramas blocat pe modul de casti si din cauza asta ai problema asta.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ai micșorat volumul cumva pentru cazul în care nu eșt pe speaker?

| MihaiNicu23 a răspuns:

MIcrofonul este defect. Sau ai volumul dat prea mic.

| Digger_Grave_1989 a răspuns:

Am pățit si eu si cred ca este problema la difuzorul frontal este un fir dezlipit. Eu nu stiu sigur pentru ca dupa ce am patit asta m-am enervat deoarece eram prin Slovenia si trebuia sa dau un apel important si l-am aruncat?