| Caranfil a întrebat:

Salut,am un Samsung galaxy j5 2017 si vreau sa ii partajez ecranul pe un televizor care nu e smart tv. Vreau sa ii partajez ecranul astfel incat sa pot vedea pe tv filmelea redate de pe telefon(pop corn times, Youtube si altele).Am inteles ca un dispozitiv chrome cast ar fi bun doar ca m-am interesat și am aflat ca iti trebuie o rețea wifi la care sa se conecteze telefonul si dispozitivul chrome cast iar eu nu am cablu de internet acolo unde vreau sa il folosesc.Ce solutii imi mai raman in afara de a-mi lua un smart tv?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=wc17_rARFiQ
Ai nevoie de o galeata de adaptoare dar merge.

1 răspuns:
| Pavel_Mihai_1976 a răspuns:

Daca televizorul dumneavoastra este unul de tip smart, poti sa folosesti Smart View