| ChiukiuHamsler a întrebat:

Salut! Am primit cablu prin fibra, dar am o intrebare, exista posibilitatea avand un televizor cu wifi si smart tv, pot sa am cablu tv fara un fir si sa fie digital? Ce ar trebui cumparat incat sa conectez mai multe televizoare fara fir?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu există asa ceva nu poti deoarece tunerul tv ului receptioneaza canale tv fara el nu poti prinde nimic

| mihai69 a răspuns:

Poți lega TV-ul prin wifi la rețeaua casei. Apoi instalezi aplicații de genul Voyo, Digi online etc. și vezi UNELE canale TV online. Dar nu pe toate.

| Hyperion7 a răspuns:

Nu cred că există așa ceva, cel puțin deocamdată