| Carasfq112312xc a întrebat:

Am un Samsung Galaxy J5 si am o problema. Am instalat o aplicatie numita Hotspot Shield, aveam nevoie de ea la ceva, dar problema e ca de cand am dezinstalat-o, nu mai functioneaza internetul deloc pe telefon. Putin ajutor?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un reset din fabrica. Posibil ti-a dezactivat vreo configuratie de la date mobile/wi-fi, ceva aiurea sigur ti-a facut, iar aplicatia hotspot este pentru a masca ip-ul, ceea ce nu se practica pe Android!