| JoKeRuLwTF a întrebat:

Am cumparat astazi un telefon Samsung Galaxy J1 (2016) si am instalat 1 joc. M-am plictisit de el asa ca l-am dezinstalat dar tot nu mi-a dat spatiul utilizat de aceea aplicatie inapoi. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Opreste apoi redeschide telefonul.

| SoxSava a răspuns:

Salut. Telefonul nu are nimic, asta se intampla la cam toate telefoanele. Odata ce l-ai dezinstalat a ramad trash si instalerul lui. Nu le poti gasi sa le stergi tu e inutil happy. Descarcati Clean Master. Il folosesc de 4 ani si are 500 de milioane de download-uri. Accea aplicatie/trash clean si antivirus la un loc + security iti va face telefonul exceptional. Si sterge tot trashul care ramane de la aplicati si uninstaluri. Astept funda.