| ggg2003 a întrebat:

Salut, am un Samsung galaxy mini 2 (GT-S6500D) si ieri seara l-am inchis. Cand am vrut sa-l deschid imi aparea numele telefonului sigla de la Samsung albastra apoi doar sigla, la un moment dat vibreaza de vreo 3 ori si imi apare din nou sigla albastra si tot asa. Chiar nu stiu ce sa-i mai fac.

Răspuns Câştigător
| PikachUS a răspuns:

Salut. E de la soft. Asa am patit si eu dar la mini 1 ( S-5570 ) Poti sa-l faci si tu acasa. Urmezi toti pasii de aici http://www.teamandroid.com/......firmware/. Nu ai cum sa-l strici iti spun sigur. Eu am bagat de vreo 5 ori androidu pe al meu si nu te gandi ca am bagat numai 2.3.6 am bagat de toate. Daca nu te pricepi si daca il mai ai in garantie du-l la service. Sau daca nu-l mai ai in garantie il duci si tu pe undeva la GSM. Funda?