| PininFarina a întrebat:

Salut am un Samsung galaxy mini 2, il am din data de 04 februarie anul acesta nu este sigilat are husa din silicon alba folie de protectie pusa inca din prima saptamana + una de rezerva +casti cumparate de catre mine albe sunt ca cele la SIII cablu de date incarcatorul o carcasa neagra si galbena (cam aceleasi chestii, decat castile husa si folia sunt imbunatatite sa zic asa ) faza este cam cat asi reusi sa il vand? precizez ca am si card de 8 Gb la el si il vand de asemenea
In total cat pot sa il vand?
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Am vazut unul nou pe la 450 lei.
accesorile is destul de bune
l-ai putea vinde la vreo 300 lei.
sau vreo 350.ca ala sigur negociaza, si il lasi la 300.

| PininFarina explică:

Garantia o am de 2 ani si cam atat am uitat sa mai adaug si asta...