| PininFarina a întrebat:

Am Samsung galaxy mini 2 (vreau sa stiu cat valoreaza) daca il vand decat cu accesorile pe care le-am luat am garantie 2 ani la el l-am luat in februarie pe data de 4 a acestui an... Deci intrebare este cat valoreaza asa ( precizez ca am folie de protectie si mai am o husa din silicon alba transparenta casti Samsung originale care seamana cu cele ale S IIIului si a doua intrebare ar valora mai mult daca lasi da cuntot cu accesori sau sa vand separat accesorile

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca arata bine il poti vinde cam cu cat l-ai luat, poate mai putin cu cca 100 de lei. Sigur ca poti cere mai mult daca il vinzi cu accesoriile care n-au facut parte din pret, la pret adaugi si valoarea acestora.

| PininFarina explică:

Precizez ca atunci cand l-am luat am dat 600 lei 50lei pe casti husa si folile( am 2) au fost 50

| PininFarina explică:

Mai astept raspunsuri