| wLt a întrebat:

Am un Samsung galaxy mini.
Si vreau sa vad video pe el...dar nu stiu cum
Adica am luat un video de pe net, l-am convertat si zice nu poate fi redat...sau numai stiu cum. VA ROG ajutati-ma CAT MAI REPEDE! repede!
multumesc anticipathappy

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Inseamna ca nu l-ai convertiti in formatul care trebuie sau marimea la format nu e cea adecvata.

6 răspunsuri:
| supermdmario a răspuns:

Ca sa poata fi redat pe telefonul tau trebuie sa convertesti filmatul in mp4 sau 3gp, dat fiindca telefonul tau nu suporta format flash(flv sau swf). rezolutia nu este importanta.dar poti s-o faci la 640/480.-asta e cea mai indicata pentru mobile.multa bafta.

| wLt explică:

O sa incerc... Daca merge dau fundita!

| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

Poi invata domle.

| wLt explică:

Va rog faceti un tutorial..si puneti-l pe youtube..va rog sau daca stiti vreun video va rog dati-mi.

| wLt explică (pentru daassh):

Mersi.Ma-m chinuit dar spre norocul meu a mers...Mersi de raspuns.Ai funditahappy

| daassh a răspuns (pentru wLt):

Cu placere, oricand!