| omegaalfa12 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S2 ce a inceput sa se inchida singur fara sa apas eu vreun buton sau fara sa ii fac nimic, plus ca nu se mai aprinde inapoi ramanand pe ecran imagine in care scrie Samsung si pur si simplu blocat. Ca sa il pot aprinde din nou trebuie sa ii dau mereu factory reset. Mentionez ca nu mai este in garantie. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| BlackWolff a răspuns:

Aceiasi problema am avut si eu, trebuie sa mergi si sa ii schimbi softul.

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Pentru a nu se mai inchide singur trebuie sa-ti restartezi telefonul.

| MaxKiller911 a răspuns:

Trebuie sa ii schimbi soft-ul, alta solutie nu vad...

| omegaalfa12 explică:

Softul a mai fost schimbat si problema inca apare...