| Nova21 a întrebat:

Salut am un Samsung galaxy s2 plus si am vrut sa dau un mesaj la un prieten si imi aparea messenger facebook sau mesaj normal si mai jos era o data si intotdeauna si am dat pe mesaj simplu si intotdeauna si vreau sa dau acum pe messenger facebook si nu mai pot FUNDA!

1 răspuns:
| AlexandruTudorel a răspuns:

Pai ti-asi zice cum sa faci ca am si eu acelasi telefon dar nu-l am la mine. Descarca de pe google play facebookintri bagi contul de facebook si dai sus in dreapta sau unde iti apare tie la faceook bula, planeta si persoana si dai pe bula si dai dupa conversatie noua si scrii numele prietenului tau.