| Geo_George_1998_YLuR a întrebat:

Salut, am un Samsung galaxy s3, care este blocat in Orange, iar eu am cartelă de Vodafone. Daca ii fac Root si ii bag cyanogenmod 12, mai rămâne blocat in Orange?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Moale_Bogdan_1994 a răspuns:

Eu cred ca tot va ramane blocat.De ce nu il duci intr-un service sa il deblocheze.

| Geo_George_1998_YLuR explică:

Pai ma gândesc ca as scăpa mai ieftin. Adică gratis. Si nu va trebui nici sa il las in service pana îmi decodează ei telefonul

| Geo_George_1998_YLuR explică:

Pentru ca as scăpa fără să plătesc bani si nu pierd mult timp cu asta. Si oricum aveam de gând să ii fac root si sa ii instalez cm12