| Alexxandruxx a întrebat:

Am un Samsung galaxy s4 si ma enerveaza un lucru. Cum pot sa scap de pozele google plus din galeria telefonului? Cum le fac sa dispara?

Răspuns Câştigător
| Anca2999 a răspuns:

Eu am s3 si am avut aceeasi problema, intra in google si iesi din cont laughing deconecteaza-te si gata. Cel putin mie mi-a mers big grin Good luck

| Alexxandruxx explică (pentru Anca2999):

Pai din cate stiu google ma ajuta sa fac backup la el, adica la poze, aplicatii; contacte etc. daca il deconectez nu o sa mai fie asa-i?

| Anca2999 a răspuns (pentru Alexxandruxx):

Nu va mai fi insa repediaza problema cu pozele.

5 răspunsuri:
| iamSeBy a răspuns:

Dezactivezi sincronizarea thinking

| Alexxandruxx explică (pentru iamSeBy):

Ce sincronizare? ca tot ce era cu photo am dezactivat.

| Alexxandruxx explică:

Multumesc, am facut in felul urmator:
Am adaugat alt cont de google, unu care nu aveam nimic pe el, gen poze, adica pe acest id google sa se salveze totul. Si dupa am adaugat pe gmail contul care il aveam si nu imi mai apar pozele.
Sunt multumit. Multumesc de raspunsuri.