| RapuBM a întrebat:

Am un Samsung galaxy s5, si azi am intampinat o problema majora zic eu, mi se restarteaza incontinuu ...stie careva o solutie sa remediez problema?

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Nu este deloc normal, incearca pentru inceput sa-l resetezi, iar daca nu se rezolva problema du-l la un service.
O zi buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Incearca sa-i dai factory reset.Hai sa-ti explic si cum:cand il pornesti tii apasate butoanele:"Power","tasta Home" si "Volume Up.Trebuie sa tii apasat vreo 5-10 secunde pana iti intra in recovery menu, iar de acolo navighezi utilizand tastele de volum si selectezi cu butonul de pe care inchizi telefonul.De aici alegi "wipe data/factory reset", dupa dai pe "Yes", astepti sa se incarce si dupa se mai reporneste el odata si gata.
Cred ca ai luat vreun virus...
Bafta si ai grija de el!

| anonim66231 a răspuns:

Problema cu softu`, resofteaza`l