| Florin_Balan_1990 a întrebat:

Buna am un Samsung galaxy s2 si mie se supraincalzesc rami si ajung undeva pe la 60º... nu stiu ce le pot face si daca ajung la acea temperatura se restarteaza incontinuu... ce pot face, este vreo solutie?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mai dezinstaleaza din aplicatiile care nu-ti trebuiesc si joaca-te mai rar pe el. Mai face o treaba. Fa un backup pe net si apoi adu-l la parametrii din fabrica. In felul acesta se va curata si va merge mai usor.

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Si cum ai determinat tu ca se "supraincalzesc rami"?

| Florin_Balan_1990 explică (pentru sltlp):

De la programul clean master

| Jipa95 a răspuns:

Nu se supraincalzesc ramii, ci procesorul. Nu te mai juca incontinuu pe el ca de aceea se incalzeste.

| Florin_Balan_1990 explică (pentru Jipa95):

Si se poate repara sau nu mai am ce face cu el? si cam cat ar costa