| nick321 a întrebat:

Salut,am un Samsung galaxy s6 edge plus, o persoana care avea toate conturile mele mi-a dat reset la telefon, iar acum cand deschid telefonul pot face doar urmatoarele lucruri, selectez limba, ma contectez la wifi, bifez niste casute cum ca sunt de acord cu anumiti termeni si dupa trebuie sa bag contul de google la care nu mai am parola, ce mai pot face cu telefonul? Persoana aceea mi-a schimbat absolut toate parolele, iar cutia de la telefon e la acea persoana. Am facut alt cont google dar imi spune ca trebuie contul care era folosit inainte, ce pot face? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| TheKingBacca a răspuns:

Iti recomand sa-l resoftezi sau sa-l duci la un service sa-l resofteze.