| Diana_Andrei_1996 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy s7. Pe whatsapp la apelul video, persoana cu care vorbesc nu ma aude. Ma vede perfect, eu o aud si o vad perfect. Ce pot face?
Am incercar si varianta sa-l dezinstalez si sa-l instalez din nou.

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Posibil sa ai microfonul defect

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nokia si xiaomi vin tare din urma, sunt destul de bune.

| ovidiu123432 a răspuns:

Reinstaleaza telefonul si daca nu merge nici asa inseamna ca ai microfonul defect, daca nu merge doar pe whatsapp si pe o alta retea de socializare merge atunci probabil este problema la ei nu la tine.