| ProblemeInParadis a întrebat:

Salut am un Samsung s4 mini si imi arata semnal la el si procentaj alb cum as putea sa schimb in verde sau alta culoare?

Răspuns Câştigător
| mariusraduica a răspuns:

Pe s4 mini, daca nu ma insel e android 4.4KK. status bar-ul pe android 4.4 e transparent iar mai toate iconitele din el sunt albe. la android 4.2.2 e alta treaba, fiindca daca ai dual sim poti schimba culoarea indicatorului de retea cum vrei. ai vreo 4 culori disponibile. incearca cu alt status bar din google play. bafta.