| TheAnonym1234 a întrebat:

Am un Samsung s5260 (star II) si am o problema. Cand il pornesc ramane blocat cu logo-ul acela de la Samsung si nu se deschide. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| VyrusEleven a răspuns:

Imi pare rau sa iti spun, dar ai o problema grava. Asta inseamna ca firmware-ul telefonului (soft-ul) este compromis si nu poate efectua un booting. Asa ca o sa trebuiasca sa il duci la un service de telefonie mobila pentru resoftare. Partea buna ca nu e scump. te va costa pana in 70-80 lei. Bafta