| Sm0k3 a întrebat:

Salut, am un Samsung sm-g386f, si azi mi-a scapat din mana pe jos direct pe partea din fata, arata ca si cum ar fi spart, dar touchul merge perfect, ma gandesc ca s-a spart decat geamul acela, si am si eu o intrebare, daca il dau jos de tot, geamul, o sa mai functioneze touchu? sau alte remedii ce mai stiti voi, multumesc big grin

Răspuns Câştigător
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. Cel mai bine ar fi sa mergi la un specialist. Reparatia costa intre 100-140 lei. Sper ca te.am ajutat!

1 răspuns:
| Marius_Spataru_1985 a răspuns:

Sa stii ca reparatia costa undeva la 150 de lei. atata timp cat nu ti-a ajuns la display e ok, cand se amesteca culorile. iti cauti alt telefon.