| blondubuzau a întrebat:

Salut.Am un Sony-ericsson w880i care s-a blocat si s-a inchis dintr-o data.problema este ca atunci cand incercam sa il pornesc se aprindea acel buton "C" rosu.acum dupa o resoftare se aprinde pentru o secunda si display si apoi se inchide si nu mai face nimic pana nu scot bateria si o introduc iarasi.cateodata se aprinde acel buton rosu intermitent de 10 ori si apoi nimic.nu stiu ce sa ii fac.un sfat ceva este de foarte mare ajutor, in afara de service ca nu se merita.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Problema este că NU l-ai resoftat "corect", sau NU ai instalat un soft potrivit.

Acum, NU prea ai ce să-i mai faci, în afară de Service...

Toate cele bune.

1 răspuns:
| Cronki a răspuns:

A cazut softul! Te costa 20 lei.