| Darius_Darius_2000_pHt3 a întrebat:

Salut.Am un tel. Samsung Galaxy S6310, de o luna nu merge magazin play imi tot apare cand vreau sa ma conectez la contul google:Nu se poate stabili o conexiune la server.Este posibil ca aceasta sa fie o problema temporara sau ca dispozitivul dvs. Android sa nu fie pregatit pentru servicii de date. Daca problema persista apelati la serviciul de relatii cu clientii.Nu stiu ce sa mai fac i-am dat reset la setarile din fabrica si tuot nu merge.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Ce n-ai inteles din partea : ''Daca problema persista apelati la serviciul de relatii cu clientii''? Suna la ei si intreaba pentru o rezolvare!

2 răspunsuri:
| Selaru_Rarees_1996 a răspuns:

Cauta nr pe site!

| Darius_Darius_2000_pHt3 explică:

Cum ii sun? Da.mi nr de tel