| AlexandarAlx a întrebat:

Salut, am un telefon Allview a4you si mi se restarteaza intruna (de durata lunga ) adica eu i-am dat drumul de dimineata si nici acum nu s-a deschis.
Am android 4.4 cred ca e de la android
De unde pot sa descarc 4.2?
Telefonul a fost dus la reparatie(cu garantia) dar acum iar face

5 răspunsuri:
| NumeSecretDiscrett a răspuns:

Am si eu unul la fel si nu nici o problema cu el. Eu cred ca e defect de unde a fost achizitionat. Mai bine apucate si ia-ti un alt telefon. Ok?

| NumeSecretDiscrett a răspuns:

Ce anti virus ai? Ca am vazut pe internet multe alte modele la prezentare, adica cand se deschide e altufel. Si in meniul lui e altufel.

| NumeSecretDiscrett a răspuns:

Si nu cred ca e de la android am si eu 4.4 dar la informatiile lui ini da ca e 4.4.2

Răspuns utilizator avertizat
| uzzi14 a răspuns:

Trebuie sa ai neaparat pe el 360 security
Am telefon la fel si o sa ti mearga
Funda?