| Dragos2001 a întrebat:

Am un telefon Allview p5 dual core. La jocul dumb ways to die' la misiunea in care trebuie sa suflu cand e cu avionu' pe unde suflu?

2 răspunsuri:
| YoshiFan a răspuns:

Sufli in microfonul telefonului (microfonul principal, daca are si microfon secundar pentru anulare zgomot). Acesta se afla in partea inferioara a telefonului (cand il tii in modul portret)

| ioana2710 a răspuns:

Poti sufla din partea stanga lateral, dar daca nu merge poti incerca sa-l impingi cu degetele repetat, cat este nevoie! Sper ca ti-am fost de ajutor.