| Mihai_Valentin_1999 a întrebat:

Salut.
Am un telefon Gigaset AP220 si tot imi scrie pe ecran " INREGISTRARE ". Nu stiu cum sa il inregistrez. Va rog ajutati-ma.
Dau funda big grin

3 răspunsuri:
| Ionascu_Valentin_1999 a răspuns:

Pai fii atent acel telefon
Scrie inregistrare cand ceva nu e in regula
1.l ai bagat la incarcat la priza lui si fii atent daca cablul de telefon este bagat
2.cand nu este curent telefonul acela nu merge
Te sfatuiesc sa verifici sursa de incarcare daca cablul de la telefon este amplasat corect si daca telefonul are baterie
SUCCES
SPET CA TE AM AJUTAT!

| Mihai_Valentin_1999 explică (pentru Ionascu_Valentin_1999):

Pai da, am 2 cabluri: unul de incarcat si unul pentru internet. L-am bagat la incarcat si l-am tinut 12 ore asa cum mi-a zis cel de la care l-am luat. Insa mai am un telefon fix, normal, care, cablul de la internet e bagat la el. Si la asta pe care l-am primit acum nu stiu ce pot sa-i fac.

| dorucalinciobanu a răspuns (pentru Mihai_Valentin_1999):

Salut! Am marea rugaminte sa ma ajuti cu poze / imagini scanate dupa Manualul de utilizare. Pe Internet nu exista. Multumesc anticipat pentru bunavointa!