| Djsfjsgud a întrebat:

Salut am un telefon iphone 4 el se stinge chiar daca este suta la suta si dupa ce s-a stins imi arata bateria descarcata
Hello I have an iPhone 4 even if he goes one hundred percent after quenching shows me empty battery

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Baterie defecta, du telefonul la service-ul din zona ta

malfunctioning battery, take the phone to your local service

| AlexDFY a răspuns:

E foarte vechi telefonul, e normal sa faca asa, du l la un service, acolo iti vor spune ce e de facut, daca esti incapatanat si nu vrei sa mergi la service, cumpara alta baterie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce vorbesi in engleza, e site de romanii?
big grin

| RaduVladStefan a răspuns:

Asa imi facea si tableta mea, e problema de soft, cel mai probabil