| QuNtaR a întrebat:

Salut, am un telefon Nokia C7 pe Symbian Belle OS (Știu ca e vechi, rahat și altele, dar nu ma interesează acestea). Am văzut la telefonul unui prieten anume la Samsung Galaxy S Advanced (Android OS)o joaca. Vreau sa aflu dacă pot găsi vreo joaca asemănătoare pentru telefonul meu, mulțumesc anticipat.
P.S. Răspunsurile de tipul :,,Iaţi un telefon pe Android,, și,, arunca telefonul ca e...,, nu ma intereseaza rog sa-mi raspundeti big grin

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU poţi pune un astfel de sistem de operare pe telefonul tău!

Cel mult, ar TREBUI să ai update la Symbian Anna - vezi linkul :
http://www.chip.ro/......in-romania

Toate cele bune.