| lucian69 a întrebat:

Am un telefon Orange Hiro, s-a descarcat de tot bateria si acum cand il deschid imi arata ceva de genul: http://postimg.org/image/47ipsp7cf/ Ce sa-i fac?

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa mergi cu telefonul si factura acestuia de achizitie, intr-un Orange Shop. Telefonul va fi verificat si trimis catre service-ul autorizat dupa caz pentru a fi verificat si resoftat dupa caz.

Cu prietenie,
Orange Helper

| Luminita235 a răspuns:

Pai si dupa aceea nu ti se deschide fiindca si eu am Orange hiro
si dupa ce imi apare sigla de la Orange mi se deschide

| lucian69 explică (pentru Luminita235):

La mine nu se deschide il pot lasa asa si o ora ca tot asa cu imaginea aia ramane. Ce sa-i fac? I-am dat WIPE factory (volum sus - powner)