| TijuYuka a întrebat:

Salut! Am un telefon Redmi Note 9. De mai multe zile începe sa mi se înghețe ecranul si sa nu mai funcționeze nimic. Dau mereu force restart, dar degeaba, ca de fiecare data continua ca ecranul sa se blocheze după ce stau pe social media, joc jocuri sau vizualizez documentare. Ce pot face? D-au funda.

2 răspunsuri:
| DonMoldo a răspuns:

Numai la un service de reparati poti primi un raspuns concret noi nu avem de unde sa stim ce are posibil o problema de software.

| Konstantinos99 a răspuns:

Varianta 1: Daca exista update de soft, realizeaza l
Varianta 2:Reseteaza din fabrica telefonul, poti gasi si pe net modaliati, eu te sfatuiesc sa iti salvezi datele tale separat, si sa faci o resetare din fabrica totala, ca si cum telefonul il scoti din folie
Varianta 3:Cuparati un telefon pe gustul tau