| cristi1000 a întrebat:

De vreo 4-5 zile calculatorul incepe sa se blocheze.Adica cand intru in jocuri gen fifa 12, counter strike 1.6, incepe sa mi se faca ecranul negru,Si sa se blocheze, si trebuie sa ii dau restart de la buton ca sa mearga.
Problema nu ar fi placa video deoarece inainte mergea perfect, fara sa se faca ecranul negru si sa se blocheze.
Deci repet De cateva zile a inceput sa se blocheze si sa apara ecranul negru.
Dau Funda+vot la cine imi rezolva problema!
Scuzati categoria!

Răspuns Câştigător
| Andrei_Herko_1990 a răspuns:

Incearca sa ii pui windowsul din nou si veni ce progrese aparwinking
Ecran negru/albastru inseamna ca e un bluescreen adica o eroare din windows
Succes

| cristi1000 explică (pentru Andrei_Herko_1990):

Am rezolvat cu fixsheel... o aplicatie care fixeaza black screen si blue screen.
Ai Fundatongue

| cristi1000 explică (pentru Andrei_Herko_1990):

Am rezolvat cu fixsheel.
Mersi oricum.Ai fundabatting eyelashes

4 răspunsuri:
| Wolfenstein a răspuns:

Dai un refresh[reinstal windows]...TOTUSI,ar fi probabil sa fie si placa video.Ce crezi? Poate sa se strice si in 10 minute. Poate ca inainte mergea perfect, dar acum merge prost.Fa si tu un test cu o alta placa video.Si daca mai face asa, reinstaleaza windows-ul.

| Holyman a răspuns:

Fa-ti windowsul din nou.Nu cred ca ii mai poti face alt ceva! Bafta.